Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Martinje
Unazad nekoliko godina naši korisnici se posebno vesele Martinju. Zašto? Zato što nam na krštenje mladog vina već tradicionalno dolaze u posjetu naši dragi gosti, Etno-eko društvo Prigorske sem gore list.
Crijevna viroza u Domu – poduzete propisane mjere zaštite
Zbog pojave crijevne viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova 14 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete korisnicima.
Sudjelovanje u emisiji „Treća dob“
Sudjelovali smo u emisiji „Treća dob“, u ponedjeljak, 14.11.2016. Gošće u studiju su bile ravnateljica Štefica Karačić i fizioterapeutkinja Kristina Šimunić s našom plesnom grupom “Žene iz sjene”.