Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Darivanje djece
Ponedjeljak, 19.12.2016.g. dan koji ne vole bas svi, no nama u Domu , bio je posebno lijep i veseo. Naime, odlučili smo , kao velika , složna obitelj dočekati naše najmlađe članove i podijeliti im božićne darove.
Volonter/ka francuskog jezika
Ako imate znanje francuskog jezika i spremni ste izdvojiti sat vremena tjedno, kako biste volonterski podučavali osobe starije životne dobi, slobodno nam se javite!
Crijevna viroza završila – dozvoljene posjete
Obavještavamo sve članove obitelji, suradnike i druge posjetitelje da je crijevna viroza u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova 14 završila, te da su od petka 02.12.2016. g. dozvoljene posjete korisnicima Doma.