Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Poziv na putopisno predavanje Davora Rostuhara
Pozivamo Vas na prvo u nizu putopisnih predavanja – “Rezervirajte dan za putovanje” koje će se održati u srijedu, 25.01.2017. u 16.30 sati u Domu za starije osobe Centar, Klaićeva 10.
Radionica o pravima i uslugama za osobe starije životne dobi u Gradu Zagrebu
Pozivamo Vas na radionicu o pravima i uslugama za osobe starije životne dobi u Gradu Zagrebu koja će se održati u srijedu, 25.01.2017. u 10 sati u prostorima Doma za starije osobe Centar, Crnatkova 14.
Poziv na učenje talijanskog i španjolskog jezika
Pozivamo sve osobe starije životne dobi zainteresirane za učenje talijanskog i španjolskog jezika (početni stupnjevi učenja) da nam se jave ..