Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Važna obavijest
Zbog pojave viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokacijama Klaićeva 10 i Crnatkova 14 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete korisnicima.
Obavijest o otkazivanju aktivnosti
Poštovani i dragi svi, ovim putem Vas obavještavamo da smo zbog pojave viroze u našem Domu prisiljeni otkazati, odnosno odgoditi sve ovotjedne aktivnosti.
Važna obavijest
Zbog pojave viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Klaićeva 10 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete korisnicima.