Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Viroza završila u Crnatkovoj
Obavještavamo sve članove obitelji, suradnike i druge posjetitelje da je viroza u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova završila, te da su od srijede 15.03.2017. g. dozvoljene posjete korisnicima Doma.
Živi glasovi, poezija i sjećanje
U subotu 18. ožujka u 10 sati u Domu za starije i nemoćne osobe Centar, Hrvatsko društvo pisaca uz potporu Ministarstva kulture Republike Hrvatske organizira Kreativni kutak pod nazivom “Živi glasovi, poezija i sjećanje”.
Viroza u Domu na lokaciji Crnatkova
Zbog pojave viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova 14 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete korisnicima.