Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
Pozivamo vas na ljetno osvježenje u Crnatkovoj!
U utorak 22.08.2017. u sklopu aktivnosti projekta Seniorska lepeza aktivnosti, financiranog od Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku organiziramo redovno druženje, ali uz specifičnu ljetnu tematiku – kokteli, latino glazba i gost iznenađenja!
Održana proslava Dana doma Centar
Dana 28.06. 2017. održana je proslava Dana doma Centar na lokaciji Crnatkova 14.
Otvorenje izložbe slika
U ponedjeljak, 19. lipnja 2017. god., u Galeriji Doma Centar bit će svečano otvorena izložba slika polaznika likovne radionice korisnika Doma za starije osobe i korisnika usluga Projekt gerontološki centar Doma Centar.