Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić. Gradonačelnik je zahvalio korisnicima i djelatnicima na odgovornosti, strpljenju i suradnji, te obećao da će i nadalje brinuti da nam ništa ne nedostaje.
Podijelio je svima prigodne darove, a korisnici su za uzvrat, uvaženim gostima i svome Gradu darivali prigodan program i otvoreno srce. Glazbeni i bračni par; Štefica i Antun Petrušić, nakon mnogo godina, ponovno su izvodili poznate arije Ivana pl. Zajca i P. I. Čajkovskog, na oduševljenje prisutnih, a g. Ivica Kraljić govorio je stihove Jadranka Crnka, posvećene voljenom Gradu.
ZADNJE OBJAVE
„Dostojanstvo nema alternativu – starost je dovoljno izazovna i bez nasilja“
U sklopu brojnih aktivnosti projekta “Dostojanstvo nema alternativu-starost je dovoljno izazovna i bez nasilja” snimljen je i kratak film na temu nasilja nad starijim osobama.
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra: Fužine i Novi Vinodolski
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra u Projektu “Seniorska lepeza aktivnosti”:
Koktel party
Ljetno druženje učinili smo drugačijim – u Crnatkovoj smo potražili osvježenje od ljetnih vrućina uz (bezalkoholne) koktele koje je na licu mjesta pripremao barmen. Neki korisnici su po prvi put u svom životu imali priliku degustirati koktele živopisnih boja.