Dom Centar odlikovan medaljom
Na svečanosti povodom obilježavanja Dana grada Zagreba, 31. svibnja 2020., Domu za starije osobe Centar uručena je medalja Grada Zagreba za izuzetnu skrb o korisnicima tijekom epidemije koronavirusa, te za vrijeme opasnosti od potresa.
ZADNJE OBJAVE
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra: Fužine i Novi Vinodolski
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra u Projektu “Seniorska lepeza aktivnosti”:
Koktel party
Ljetno druženje učinili smo drugačijim – u Crnatkovoj smo potražili osvježenje od ljetnih vrućina uz (bezalkoholne) koktele koje je na licu mjesta pripremao barmen. Neki korisnici su po prvi put u svom životu imali priliku degustirati koktele živopisnih boja.
Pozivamo vas na ljetno osvježenje u Crnatkovoj!
U utorak 22.08.2017. u sklopu aktivnosti projekta Seniorska lepeza aktivnosti, financiranog od Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku organiziramo redovno druženje, ali uz specifičnu ljetnu tematiku – kokteli, latino glazba i gost iznenađenja!