Dom Centar odlikovan medaljom
Na svečanosti povodom obilježavanja Dana grada Zagreba, 31. svibnja 2020., Domu za starije osobe Centar uručena je medalja Grada Zagreba za izuzetnu skrb o korisnicima tijekom epidemije koronavirusa, te za vrijeme opasnosti od potresa.
ZADNJE OBJAVE
Pravo doba – Sajam za zrele generacije
Korisnici i djelatnici Doma i Gerontološkog Centra i ovaj put su , petu godinu zaredom, aktivno sudjelovali na sajmu „Pravo doba“ – sajmu za zrele generacije, koji se održavao od 16. do 18. svibnja na Zagrebačkom velesajmu.
Proslavljen blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića – zaštitnika Doma
U nedjelju, 12.05.2019. proslavili smo blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića, zaštitnika Doma. Misno slavlje predvodili su svećenici Zagrebačke nadbiskupije i Župe Sv. Blaža zajedno sa zborom župe pod vodstvom g. Brausa.
Najbolji u pjevanju
Na 23. među domskom natjecanju u pjevanju, u Domu za starije osobe Dubrava, između dvanaest predstavnika Domova za starije osobe, upravo naši predstavnici su osvojili prvo mjesto.