Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
Crveni nosovi
Klaunovi doktori redovito provode svoju terapiju smijehom korisnicima Doma. Ograničenjima osobnog kontakta korisnicima doskočili su Zoom pozivima ..
Putopisna predavanja
U Domu Centar imamo višegodišnju tradiciju organiziranja putopisnih predavanja za korisnike. Pandemija nas je isprva omela u nastavku istog, no ipak smo se uspjeli prilagoditi, najviše zbog dobre volje dvije divne studentice Pravnog fakulteta – Lucije Slukan i Ane Sever.
Ponos Doma Centar!
S ovakvom ekipom sve se može!