Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
Tjedan „zdravog starenja“ u Crnatkovoj
Od 22. do 26.kolovoza obilježili smo tjedan zdravog, aktivnog i proaktivnog starenja na našoj lokaciji u Crnatkovoj 14. U sklopu tog tjedna izrađene su prigodne brošure sa korisnim savjetima o zdravom starenju koje su podjeljene korisnicima Doma tijekom njihovih fizikalnih vježbi.
Sajam “Pravo doba”
Sajam Pravo doba, u organizaciji Grada Zagreba, već drugu godinu zaredom okuplja stručnjake, ustanove, kućanstva, lječilišta; sve koji mogu doprinijeti kvaliteti života starijih osoba.
Roštiljada u Crnatkovoj 14
U novouređenom dvorištu, pod sjenicom se svakodnevno ispija kavica i ugodno druži, a na kombiniranim spravama, prilagođenim osobama starije dobi vježba se i vraća kondicija.