Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
Predavanje: „Biti prisutan – biti u žalosti“
Pozivamo obitelji osoba starije životne dobi i starije osobe na predavanje o podršci u procesu žalovanja „Biti prisutan – biti u žalosti“ koja će se održati u prostorijama Doma za starije osobe Centar ..
Hodočašće u Krašić
Poštovani korisnici, pozivamo vas na hodočašće u Krašić.
Izlet: Jastrebarsko – Vinska plješivička cesta – Samobor
Pozivamo vas na izlet Jastrebarsko – Vinska plješivička cesta – Samobor