Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
Sudjelovanje u emisiji „Treća dob“
Sudjelovali smo u emisiji „Treća dob“, u ponedjeljak, 14.11.2016. Gošće u studiju su bile ravnateljica Štefica Karačić i fizioterapeutkinja Kristina Šimunić s našom plesnom grupom “Žene iz sjene”.
Oproštaj od dragog župnika
U utorak, 25.listopada, uobičajeno, u 10.30. sati vlč. mons. Zvonimir Sekelj, župnik Župe Sv.Blaža, odslužio je svoje posljednje misno slavlje u dvorani Doma za starije osobe Centar.