Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
Traže se volonteri sa znanjem španjolskog jezika
Uz postojeće tečajeve engleskog i njemačkog jezika, želja nam je započeti i s tečajem španjolskog jezika u Domu Centar!
Pletivo za najmlađe
Već mjesecima vrijedne ruke naših korisnica, uz stručno vođenje i motiviranje kolegice Tamare Obrvan pletu šalove, kape, rukavice, čarapice…sve toplo, sve šareno i sve brižno zamišljeno.
Unikatna torbica
U Domu za starije osobe Maksimir, u listopadu se tradicionalno održavaju jesenske međudomske svečanosti.