Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
U petak 09.03., posjetit će nas djelatnici Nizozemske ambasade u ulozi volontera, te fizički uljepšati dio našeg Doma, ali i pobliže približiti zemlju koju predstavljaju!
Natječaj za stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa
Socijalni radnik/ca
3 izvršitelj/ica na određeno vrijeme od 1 godine
Uvjeti: Preddiplomski i diplomski sveučilišni studij socijalnog rada
Izlet u Našice
Izlet se održao u petak, 16.02.2018., a 48 korisnika uz pratnju fizioterapeutkinje Kristine Šimunić posjetilo je Zavičajni muzej Našice, te dvorac Pejačević.