Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
Najdraži gosti
U četvrtak, 19.travnja, u posjet su nam, s Pantovčaka, došetali dječaci i djevojčice, polaznici Dječjeg vrtića Brat Sunce. Došli su zajedno sa svojim tetama i mamama.
Uz podršku i vođenje sestre Julijane, pjevali su i plesali, razdragano, umješno i spontano, kako to samo djeca znaju.
5.Travanjski susreti Vesna Parun
Po peti puta zaredom, u Domu Centar, u čast velike hrvatske pjesnikinje Vesne Parun, održani su među domski susreti pjesnika i recitatora iz svih gradskih i nekoliko gostujućih Domova za starije osobe.
Izlet u Mariju Bistricu i Vinariju Micak
Na ovomjesečnom izletu spojeno je duhovno i svjetovno – u Mariji Bistrici su korisnici Projekta gerontološki centar obišli svetište, a nakon toga krenuli u posjet obližnjoj vinariji. Uz degustaciju vina, te sjajnu hranu, zapjevalo se i zaplesalo.