Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
XI. Domijada keramike
Kroz zajedničko druženje i prigodan program 23. listopada 2018. obilježili smo XI. Domijadu keramike.
Međunarodni dan starijih osoba
Dana 01. listopada 2018. proslavili smo Međunarodni dan starijih osoba! Naši korisnici su nakon svečanog programa i domjenka u Domu zajedno s djelatnicima krenuli na obilježavanje 15. Gerontološkog tuluma.
Hodočašće u Mariju Bistricu
Već tradicionalno svake godine zajedno sa korisnicima idemo na hodočašće u Mariju Bistricu. I ove godine pomogao nam je vlč. Dragutin Goričanec i njegova udruga Job koji nam omogućavaju sa svojim posebno prilagođenim autobusom da povedemo korisnike koji teško hodaju, koji koriste pomagala i invalidska kolica.