Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
Edukacija “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“
Dom za starije osobe Centar u suradnji s Gradskim uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom organizira jednodnevnu edukaciju pod nazivom “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“.
Božićna akcija zaposlenika Doma
Uoči blagdana organizirali smo akciju prikupljanja prehrambenih proizvoda i higijenskih potrepština unutar zaposlenika Doma za naše vanjske korisnike, starije osobe u potrebi koje još uvijek žive u svojem domu.
Otvorena izložba slika od prešanog cvijeća umjetnice Marije Igaly
U srijedu, 14.studenog, u Galeriji Centar, svečano je, nastupom Domskog zbora i g. Jasne Novak, otvorena izložba slika od prešanog cvijeća, umjetnice Marije Igaly.