Marina Vrbanić
Poštovani,
u ime cijele obitelji željela bih se zahvaliti svim sestrama, njegovateljicama i čistačicama na odjelu stacionara 5. kata gdje leži moj otac Franjo Vrbanić, na brizi, požrtvovnosti i predanom radu u ovim izuzetno teškim trenucima uzrokovanim ovom pandemijom i nedavnim potresom. Hvala svima što brinete o našim članovima obitelji, stavljajući svoje potrebe i obitelj na drugo mjesto. Želim Vam svima mnogo snage i ostanite zdravi!
Beskrajno Vam hvala!
Srdačan pozdrav,
Vrbanić Marina, kćer korisnika
ZADNJE OBJAVE
Hrvatska volontira
U sklopu manifestacije Hrvatska volontira, koja se već tradicionalno održava devetu godinu za redom, posjetili su nas volonteri, zaposlenici tvrtke PricewaterhouseCoopers d.o.o., Janaf d.d. i Volonterskog centra Zagreb te odradili volontersku akciju u domskom parku nakon koje je vanjski prostor postao još ugodniji za boravak korisnika.
Pravo doba – Sajam za zrele generacije
Korisnici i djelatnici Doma i Gerontološkog Centra i ovaj put su , petu godinu zaredom, aktivno sudjelovali na sajmu „Pravo doba“ – sajmu za zrele generacije, koji se održavao od 16. do 18. svibnja na Zagrebačkom velesajmu.
Proslavljen blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića – zaštitnika Doma
U nedjelju, 12.05.2019. proslavili smo blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića, zaštitnika Doma. Misno slavlje predvodili su svećenici Zagrebačke nadbiskupije i Župe Sv. Blaža zajedno sa zborom župe pod vodstvom g. Brausa.