Dragi moji svi djelatnici,
da vas sve lijepo pozdravim u ova nam krizna vremena!!! Neću duljiti, s mamom sam svakodnevno u kontaktu, i prema njenom pričanju, svake pohvale svima Vama, za sav trud i brigu koju i u ovim teškim vremenima pružate korisnicima! Nadam se i skorog viđenja!!!
Puse svima,
Seka Ivanković, kćer korisnice
ZADNJE OBJAVE
Skrb o osobama oboljelim od demencije
U petak, 2.12. u 11:30 sati pozivamo obitelji osoba starije životne dobi i starije osobe na predavanje o skrbi o osobama oboljelim od demencije, koje će se održati u dvorani Doma za starije osobe Centar, Klaićeva 10.
Martinje
Unazad nekoliko godina naši korisnici se posebno vesele Martinju. Zašto? Zato što nam na krštenje mladog vina već tradicionalno dolaze u posjetu naši dragi gosti, Etno-eko društvo Prigorske sem gore list.
Crijevna viroza u Domu – poduzete propisane mjere zaštite
Zbog pojave crijevne viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova 14 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete korisnicima.