Dragi moji svi djelatnici,
da vas sve lijepo pozdravim u ova nam krizna vremena!!! Neću duljiti, s mamom sam svakodnevno u kontaktu, i prema njenom pričanju, svake pohvale svima Vama, za sav trud i brigu koju i u ovim teškim vremenima pružate korisnicima! Nadam se i skorog viđenja!!!
Puse svima,
Seka Ivanković, kćer korisnice
ZADNJE OBJAVE
Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Darivanje djece
Ponedjeljak, 19.12.2016.g. dan koji ne vole bas svi, no nama u Domu , bio je posebno lijep i veseo. Naime, odlučili smo , kao velika , složna obitelj dočekati naše najmlađe članove i podijeliti im božićne darove.
Volonter/ka francuskog jezika
Ako imate znanje francuskog jezika i spremni ste izdvojiti sat vremena tjedno, kako biste volonterski podučavali osobe starije životne dobi, slobodno nam se javite!