XII Domijada keramike
Na već tradicionalnoj, XII po redu Domijadi keramike, rado su se odazvali svi zagrebački domovi za starije osobe, ali i naši gosti iz Doma u Slavonskom brodu.
Nakon svečanog otvorenja izložbe njihovih keramičkih radova, kojeg su uveličale učenice Glazbenog učilišta Eli Bašić, zajedno su pod stručnim vođenjem, puna dva sata izrađivali „ svoje anđele od gline“.
Ovom prilikom hvala svim sudionicima i vidimo se slijedeće godine na novoj Domijadi ..
ZADNJE OBJAVE
Zbogom dragi Gradonačelniče!
Povodom preranog odlaska dragog i cijenjenog gradonačelnika, g. Milana Bandića, upućujemo izraze najdublje sućuti obitelji, prijateljima i suradnicima.
Cijepljenje protiv COVID-19
U optimističnom raspoloženju, korisnici Doma primaju sada već drugu dozu cjepiva sa nadom da sljedeći mjeseci donose dugoočekivane susrete s obiteljima i bliskim osobama.
Multimedijska čestitka
Povodom predstojećih blagdana, pripremili smo i multimedijsku čestitku za sve korisnike, članove obitelji, zaposlenike i naše suradnike.