XII Domijada keramike
Na već tradicionalnoj, XII po redu Domijadi keramike, rado su se odazvali svi zagrebački domovi za starije osobe, ali i naši gosti iz Doma u Slavonskom brodu.
Nakon svečanog otvorenja izložbe njihovih keramičkih radova, kojeg su uveličale učenice Glazbenog učilišta Eli Bašić, zajedno su pod stručnim vođenjem, puna dva sata izrađivali „ svoje anđele od gline“.
Ovom prilikom hvala svim sudionicima i vidimo se slijedeće godine na novoj Domijadi ..
ZADNJE OBJAVE
Veseli Posavljaci
Na već tradicionalnoj roštiljadi Doma Centar, na lokaciji u Crnatkovoj 14, ugostili smo 17. lipnja, članove KUD-a Veseli posavljaci iz Bijelog Brda.
Koncert za klasičnu gitaru
U srijedu, 9.lipnja, u perivoju Doma Centar dogodio se još jedan koncert za pamćenje.
Koncert za pamćenje
Koncert za pamćenje dogodio nam se u petak, 28.svibnja. Tulumarili smo u našem parku s glasovitim gitaristom g. Antom Gelo i mladim pjevačem Alenom Đurasom.