XII Domijada keramike
Na već tradicionalnoj, XII po redu Domijadi keramike, rado su se odazvali svi zagrebački domovi za starije osobe, ali i naši gosti iz Doma u Slavonskom brodu.
Nakon svečanog otvorenja izložbe njihovih keramičkih radova, kojeg su uveličale učenice Glazbenog učilišta Eli Bašić, zajedno su pod stručnim vođenjem, puna dva sata izrađivali „ svoje anđele od gline“.
Ovom prilikom hvala svim sudionicima i vidimo se slijedeće godine na novoj Domijadi ..
ZADNJE OBJAVE
Iz Ozlja do Žitne lađe na Kupi
Iako je kiša opasno prijetila da nam pokvari dugo iščekivani izlet, prepun autobus korisnika s djelatnicima u pratnji, hrabro se uputio prema Ozlju.
Nova žičara
Već dugo smo namjeravali provozati se novom sljemenskom žičarom, ali su se vremenske prilike i neprilike uporno poigravale sa nama, pa smo odgađali odlazak na Sljeme.
Natjecanje u stolnom tenisu
U Domu za starije osobe sv. Josip, 19. lipnja 2023.g., održano je međudomsko natjecanje u stolnom tenisu. Uz dobru organizaciju i u ugodnom okruženju, naš Dom su predstavljali g. Rade Krivošija i g. Stjepan Hofman.