XII Domijada keramike
Na već tradicionalnoj, XII po redu Domijadi keramike, rado su se odazvali svi zagrebački domovi za starije osobe, ali i naši gosti iz Doma u Slavonskom brodu.
Nakon svečanog otvorenja izložbe njihovih keramičkih radova, kojeg su uveličale učenice Glazbenog učilišta Eli Bašić, zajedno su pod stručnim vođenjem, puna dva sata izrađivali „ svoje anđele od gline“.
Ovom prilikom hvala svim sudionicima i vidimo se slijedeće godine na novoj Domijadi ..
ZADNJE OBJAVE
Edukacija “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“
Dom za starije osobe Centar u suradnji s Gradskim uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom organizira jednodnevnu edukaciju pod nazivom “Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“.
Božićna akcija zaposlenika Doma
Uoči blagdana organizirali smo akciju prikupljanja prehrambenih proizvoda i higijenskih potrepština unutar zaposlenika Doma za naše vanjske korisnike, starije osobe u potrebi koje još uvijek žive u svojem domu.
Otvorena izložba slika od prešanog cvijeća umjetnice Marije Igaly
U srijedu, 14.studenog, u Galeriji Centar, svečano je, nastupom Domskog zbora i g. Jasne Novak, otvorena izložba slika od prešanog cvijeća, umjetnice Marije Igaly.