Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Posjeta Gradonačelnika Domu
Nakon uspješno proživljene socijalne izolacije, tijekom „vladavine“ korona virusa, Dom za starije osobe Centar posjetio je gradonačelnik Zagreba gospodin Milan Bandić
Dom Centar odlikovan medaljom
Na svečanosti povodom obilježavanja Dana grada Zagreba, 31. svibnja 2020., Domu za starije osobe Centar uručena je medalja Grada Zagreba za izuzetnu skrb o korisnicima tijekom epidemije koronavirusa, te za vrijeme opasnosti od potresa.
Leopoldovo
Ove godine, 12.svibnja, Dan zaštitnika Doma, sv. Leopolda Mandića , kao i Dan sestrinstva, obilježili smo u nešto drugačijem ozračju, s maskama na licu i uz propisanu distancu, no nimalo manje svečano i ponosno nego inače. Uz snažne riječi podrške župnika Zlatka Korena, koji je predvodio sv. Misu, sakralnog dueta koji ju je pjesmom i svirkom učinio još svečanijom, nije niti moglo biti drugačije.