Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Crveni nosovi
Klaunovi doktori redovito provode svoju terapiju smijehom korisnicima Doma. Ograničenjima osobnog kontakta korisnicima doskočili su Zoom pozivima ..
Putopisna predavanja
U Domu Centar imamo višegodišnju tradiciju organiziranja putopisnih predavanja za korisnike. Pandemija nas je isprva omela u nastavku istog, no ipak smo se uspjeli prilagoditi, najviše zbog dobre volje dvije divne studentice Pravnog fakulteta – Lucije Slukan i Ane Sever.
Ponos Doma Centar!
S ovakvom ekipom sve se može!