Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Cijepljenje protiv COVID-19
U optimističnom raspoloženju, korisnici Doma primaju sada već drugu dozu cjepiva sa nadom da sljedeći mjeseci donose dugoočekivane susrete s obiteljima i bliskim osobama.
Multimedijska čestitka
Povodom predstojećih blagdana, pripremili smo i multimedijsku čestitku za sve korisnike, članove obitelji, zaposlenike i naše suradnike.
Dom Centar primio donaciju tableta
Dom za starije osobe Centar primio je donaciju tableta s neograničenim pristupom internetu od strane Hrvatskog telekoma. U suradnji s Volonterskim centrom Zagreb, Hrvatski telekom je pokrenuo program digitalne edukacije starijih osoba, povodom koje su i uručene ove donacije.