Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Koncert za klasičnu gitaru
U srijedu, 9.lipnja, u perivoju Doma Centar dogodio se još jedan koncert za pamćenje.
Koncert za pamćenje
Koncert za pamćenje dogodio nam se u petak, 28.svibnja. Tulumarili smo u našem parku s glasovitim gitaristom g. Antom Gelo i mladim pjevačem Alenom Đurasom.
Online simpozij o gerasteniji
U utorak 1. lipnja održat će se 1. Hrvatski gerijatrijski online simpozij o gerasteniji s međunarodnim djelovanjem.