Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Druženje s kućnim ljubimcima
Ponedjeljak, 11. srpanj 2016. g. poseban dan za naše korisnike. Naime, već tradicionalno, u ljetnim mjesecima, u poslijepodnevnim satima, njihovi najmiliji dovode im u goste leteće, četveronožne ili plivajuće ljubimce, da se, ne daj Bože, međusobno ne zaborave.
Dan druženja s članovima obitelji i prijateljima
U četvrtak, 30.lipnja 2016.godine družili smo se s našim korisnicima i njihovim najmilijima koje smo pozvali u posjetu.