Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Hodočašće u Krašić
Poštovani korisnici, pozivamo vas na hodočašće u Krašić.
Izlet: Jastrebarsko – Vinska plješivička cesta – Samobor
Pozivamo vas na izlet Jastrebarsko – Vinska plješivička cesta – Samobor
Tjedan „zdravog starenja“ u Crnatkovoj
Od 22. do 26.kolovoza obilježili smo tjedan zdravog, aktivnog i proaktivnog starenja na našoj lokaciji u Crnatkovoj 14. U sklopu tog tjedna izrađene su prigodne brošure sa korisnim savjetima o zdravom starenju koje su podjeljene korisnicima Doma tijekom njihovih fizikalnih vježbi.