Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Radionica “Godine nisu važne – izrada prirodne kozmetike”
Nastavljamo s radionicama “Godine nisu važne – izrada prirodne kozmetike” od četvrtka (13.10.) u terminu od 11:00 – 12:00 sati u dvorani Doma u Klaićevoj!
Radionica “Hrana i vino”
Nastavljamo s radionicama “Hrana i vino” od ponedjeljka (17.10.) u terminu od 10:00 – 12:00 sati u kuhinji u našoj podružnici u Crnatkovoj ulici 14! Dođite i kuhajmo zajedno!
Predavanje: „Biti prisutan – biti u žalosti“
Pozivamo obitelji osoba starije životne dobi i starije osobe na predavanje o podršci u procesu žalovanja „Biti prisutan – biti u žalosti“ koja će se održati u prostorijama Doma za starije osobe Centar ..