Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Martinje
Unazad nekoliko godina naši korisnici se posebno vesele Martinju. Zašto? Zato što nam na krštenje mladog vina već tradicionalno dolaze u posjetu naši dragi gosti, Etno-eko društvo Prigorske sem gore list.
Crijevna viroza u Domu – poduzete propisane mjere zaštite
Zbog pojave crijevne viroze u Domu za starije osobe Centar, na lokaciji Crnatkova 14 poduzete su sve propisane mjere zaštite, te su do daljnjega zabranjene posjete korisnicima.
Sudjelovanje u emisiji „Treća dob“
Sudjelovali smo u emisiji „Treća dob“, u ponedjeljak, 14.11.2016. Gošće u studiju su bile ravnateljica Štefica Karačić i fizioterapeutkinja Kristina Šimunić s našom plesnom grupom “Žene iz sjene”.