Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
„Dostojanstvo nema alternativu – starost je dovoljno izazovna i bez nasilja“
U sklopu brojnih aktivnosti projekta “Dostojanstvo nema alternativu-starost je dovoljno izazovna i bez nasilja” snimljen je i kratak film na temu nasilja nad starijim osobama.
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra: Fužine i Novi Vinodolski
Izlet za korisnike Doma i Gerontološkog centra u Projektu “Seniorska lepeza aktivnosti”:
Koktel party
Ljetno druženje učinili smo drugačijim – u Crnatkovoj smo potražili osvježenje od ljetnih vrućina uz (bezalkoholne) koktele koje je na licu mjesta pripremao barmen. Neki korisnici su po prvi put u svom životu imali priliku degustirati koktele živopisnih boja.