Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Hodočašće na Trsat
U četvrtak, 05. listopada, u ranim jutarnjim satima, krenuli smo na svoje dvanaesto hodočašće, u suradnji sa Vjerskom humanitarnom udrugom JOB i njezinim osnivačem, nadaleko poznatim svećenikom Dragutinom Goričancem.
Izlet na more
U četvrtak, 14. rujna 2017., korisnici Doma i korisnici Projekta Gerontološki centar uputili su se , uz pratnju djelatnika, do obale našega mora.
Berba 2017.
Početak rujna pravo je doba za ubiranje plodova, pa su i korisnici Doma Centar, u prva dva tjedna ubirali plodove koje su svojim rukama uzgojili.