Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Posjeta zaposlenika nizozemske ambasade
Posjetili su nas zaposlenici nizozemske ambasade koji su proveli dan volontirajuci u nasem Domu.
Fašnički dani
Bilo je to slavljenje ljubavi pod maskama. No stigli smo uveseliti i naše male prijateljeDV Izvor i njihove tete, te ih obilato počastiti domaćim pokladnicama.
U petak 09.03., posjetit će nas djelatnici Nizozemske ambasade u ulozi volontera, te fizički uljepšati dio našeg Doma, ali i pobliže približiti zemlju koju predstavljaju!