Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Čarolija darivanja
Zahvaljujući istoimenoj humanoj zajednici i blagodati suvremenih društvenih mreža, rođendani naših korisnika postali su zaista čarolija koja se pamti.
Crveni nosovi
Malo tko voli ponedjeljak, ali korisnici našeg Doma ga i te kako vole, pogotovu onaj ponedjeljak kada nam u goste dolaze Crveni nosovi.
Toliko su veseli, duhoviti i puni dobrih vibracija, da nas jednostavno zaraze svime što donesu.
Dan žena u Domu
Dan žena smo ove godine obilježili na doista poseban način: u sklopu projekta “Iskustvo života: Moja mladost za aktivnu starost”, organizirali smo modnu reviju.