Veliko slavlje u Domu Centar
U dobrom raspoloženju i veseloj atmosferi, uz svoju obitelj, prijatelje, korisnike i zaposlenike Doma centar, g. Ivan Matiegka, proslavio je jučer svoj 100-ti rođendan.
„Dok se ja zbog politike mogu žalostiti i uzrijavati, a zbog sporta veseliti, dotle sam ja prisutan u ovom životu“, rekao je uz osmijeh, naš slavljenik.
Proslavi se pridružio i gradonačelnik, g. Milan Bandić, zaželjevši slavljeniku puno zdravlja i sreće, uz napomenu „kako je rijetkost doživjeti stotu, te posebna životna radost kada čovjeka u tim godinama, još posluži i zdravlje“.
Sretan „zlatni“ rođendan našem slavljeniku i vidimo se do godine na proslavi 101. rođendana!
ZADNJE OBJAVE
Preporuke za čitanje
Preporučamo sljedeće mrežne izvore za informiranje o utjecaju COVID-19 na mentalno zdravlje starijih osoba ..
Kupovina namirnica
Kako bi stanari bili opskrbljeni sa osnovnim higijenskim i prehrambenim potrepštinama, svakog tjedna organiziraju se velike zajedničke narudžbe. Socijalne radnice brinu da svaki stanar Doma ima za sebe dovoljno voća, jogurta, čaja, omiljenih keksa za zasladiti dan, te da im je dostupan dnevni tisak kako bi uvijek bili informirani ..
Važna obavijest
OBUSTAVLJA SE DOSTAVA PAKETA KORISNICIMA DOMA OD STRANE SRODNIKA I PRIJATELJA, ZBOG PRIMJENE NOVIH MJERA SUZBIJANJA PANDEMIJE BOLESTI COVID – 19.
SVE NUŽNE POTREPŠTINE KORISNICI ĆE MOĆI NABAVITI U DOGOVORU SA STRUČNIM RADNICIMA DOMA.
ČLANOVE OBITELJI MOLIMO DA SURAĐUJU I UKOLIKO BUDE POTREBNO, OSIGURAJU NOVČANA SREDSTVA ZA KUPOVINU LIJEKOVA ILI DRUGIH NAMIRNICA PO NARUDŽBI KORISNIKA.