Konnichiwa!
Konnichiwa! – pozdravili smo goste iz Japana, u subotu 19. svibnja, 2018., u našem Domu.
Raznolikošću usluga i aktivnostima koje provodimo u Domu i lokalnoj zajednici, postali smo prepoznatljivi i zanimljivi i izvan granica naše zemlje. Sa našim gostima proveli smo nekoliko sati u ugodnom druženju.
ZADNJE OBJAVE
Korisnici Doma Centar posjetili Floraart
U srijedu, 1.lipnja, korisnici Doma za starije osobe Centar su posjetili izložbu Floraart na Bundeku.
MIRIS USPOMENA
U srijedu 25. svibnja u parku Doma za starije osobe Centar održana je radionica održavanja biljaka i bojanja drvenih posuda s biljem u terapijskom vrtu. To je bila još jedna od aktivnosti u sklopu projekta „Miris uspomena“ koji provodimo u Domu od ožujka do svibnja ove godine …
Miris uspomena
U perivoju Doma za starije osobe Centar, 06.05.2016.održana je još jedna u nizu radionica u sklopu građanske akcije ”Miris uspomena”, koje dom Centar provodi od ožujka do svibnja ove godine.