Otvorenje izložbe slika
U ponedjeljak, 19. lipnja 2017. god., u Galeriji Doma Centar bit će svečano otvorena izložba slika polaznika likovne radionice korisnika Doma za starije osobe i korisnika usluga Projekt gerontološki centar Doma Centar.
Izložba je tijekom svibnja, pod nazivom: Mirisi i boje Podunavlja bila postavljena u KGZ „Tin Ujević“, no kako je veliki broj korisnika nije mogao razgledati u tom prostoru, odlučili smo je preko ljeta postaviti u našu Galeriju.
Otvorenje izložbe uveličati će studenti Muzičke akademije, koncertom na harfi.
ZADNJE OBJAVE
Camino de Santiago – Moj put života
U petak, 25.veljače, prijatelj Doma, g-din. Marin Rogić, uveo nas je na najljepši način u korizmeno vrijeme.
Dojmljivo i nadahnuto nam je , uz mnoštvo fotografija, govorio o iskustvima sa Puta svetog Jakova.
Prošle jeseni, Marin je propješačio svoj Camino, dugačak 500 milja ili oko 800 kilometara.
„Ljubav je nježan pogled koji prelazi u naviku“ – u znaku Valentinova
Ovogodišnje Valentinovo proslavili smo slaveći i dijeleći ljubav. Proslavili smo ljubav vlastitim stihovima i prigodnim koncertom, odabranih ljubavnih balada.
Kvaliteta života starijih osoba (65+) u domu za starije osobe u vrijeme pandemije COVID-19
U okviru ESF projekta „Smijeh kao lijek – program za aktivne umirovljenike“ čiji je nositelj Umjetnička organizacija Binocular teatar u partnerstvu sa Domom za starije osobe Centar i Napretkovim kulturnim centrom, provedeno je istraživanje o kvaliteti života starijih osoba u domu za starije u vrijeme pandemije COVID-19.