Otvorenje izložbe slika
U ponedjeljak, 19. lipnja 2017. god., u Galeriji Doma Centar bit će svečano otvorena izložba slika polaznika likovne radionice korisnika Doma za starije osobe i korisnika usluga Projekt gerontološki centar Doma Centar.
Izložba je tijekom svibnja, pod nazivom: Mirisi i boje Podunavlja bila postavljena u KGZ „Tin Ujević“, no kako je veliki broj korisnika nije mogao razgledati u tom prostoru, odlučili smo je preko ljeta postaviti u našu Galeriju.
Otvorenje izložbe uveličati će studenti Muzičke akademije, koncertom na harfi.
ZADNJE OBJAVE
Dom Centar za prognane ukrajinske obitelji
Korisnici i djelatnici Doma za starije osobe Centar i ove godine su podržali dvanaestu kampanju Hrvatskog centra za razvoj volonterstva i volonterskih centara u Hrvatskoj, u partnerstvu s Hrvatskim Crvenim križem, Mrežom mladih Hrvatske i Savezom izviđača Hrvatske.
Obilježena Noć knjige
U suradnji s Knjižnicama grada Zagreba obilježili smo Noć knjige divnim programima. U Crnatkovoj je održano putopisno predavanje o Camino de Santiago o vlastitom iskustvu i doživljajima s jednomjesečnog putovanja sjevernom Španjolskom. Krenuvši iz Francuske, u nešto više od mjesec dana Marin Rogić propješačio je više od 800 kilometara poznatim hodočasničkim itinererom zvanim Camino ili Put. Uz projekciju fotografija s putovanja ispričao je svoju životnu priču te otkriva zašto bi se iskustvo Camina moglo usporediti s putovanjem u slobodu.
Izložba pisanica u Krapini
Kao i svake godine do sada, naši vanjski i domski korisnici pripremili su svoje kreativne uskršnje radove.