Otvorenje izložbe slika
U ponedjeljak, 19. lipnja 2017. god., u Galeriji Doma Centar bit će svečano otvorena izložba slika polaznika likovne radionice korisnika Doma za starije osobe i korisnika usluga Projekt gerontološki centar Doma Centar.
Izložba je tijekom svibnja, pod nazivom: Mirisi i boje Podunavlja bila postavljena u KGZ „Tin Ujević“, no kako je veliki broj korisnika nije mogao razgledati u tom prostoru, odlučili smo je preko ljeta postaviti u našu Galeriju.
Otvorenje izložbe uveličati će studenti Muzičke akademije, koncertom na harfi.
ZADNJE OBJAVE
Hrvatska volontira
U sklopu manifestacije Hrvatska volontira, koja se već tradicionalno održava devetu godinu za redom, posjetili su nas volonteri, zaposlenici tvrtke PricewaterhouseCoopers d.o.o., Janaf d.d. i Volonterskog centra Zagreb te odradili volontersku akciju u domskom parku nakon koje je vanjski prostor postao još ugodniji za boravak korisnika.
Pravo doba – Sajam za zrele generacije
Korisnici i djelatnici Doma i Gerontološkog Centra i ovaj put su , petu godinu zaredom, aktivno sudjelovali na sajmu „Pravo doba“ – sajmu za zrele generacije, koji se održavao od 16. do 18. svibnja na Zagrebačkom velesajmu.
Proslavljen blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića – zaštitnika Doma
U nedjelju, 12.05.2019. proslavili smo blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića, zaštitnika Doma. Misno slavlje predvodili su svećenici Zagrebačke nadbiskupije i Župe Sv. Blaža zajedno sa zborom župe pod vodstvom g. Brausa.