Otvorenje izložbe slika
U ponedjeljak, 19. lipnja 2017. god., u Galeriji Doma Centar bit će svečano otvorena izložba slika polaznika likovne radionice korisnika Doma za starije osobe i korisnika usluga Projekt gerontološki centar Doma Centar.
Izložba je tijekom svibnja, pod nazivom: Mirisi i boje Podunavlja bila postavljena u KGZ „Tin Ujević“, no kako je veliki broj korisnika nije mogao razgledati u tom prostoru, odlučili smo je preko ljeta postaviti u našu Galeriju.
Otvorenje izložbe uveličati će studenti Muzičke akademije, koncertom na harfi.
ZADNJE OBJAVE
Preporuke za čitanje
Preporučamo sljedeće mrežne izvore za informiranje o utjecaju COVID-19 na mentalno zdravlje starijih osoba ..
Kupovina namirnica
Kako bi stanari bili opskrbljeni sa osnovnim higijenskim i prehrambenim potrepštinama, svakog tjedna organiziraju se velike zajedničke narudžbe. Socijalne radnice brinu da svaki stanar Doma ima za sebe dovoljno voća, jogurta, čaja, omiljenih keksa za zasladiti dan, te da im je dostupan dnevni tisak kako bi uvijek bili informirani ..
Važna obavijest
OBUSTAVLJA SE DOSTAVA PAKETA KORISNICIMA DOMA OD STRANE SRODNIKA I PRIJATELJA, ZBOG PRIMJENE NOVIH MJERA SUZBIJANJA PANDEMIJE BOLESTI COVID – 19.
SVE NUŽNE POTREPŠTINE KORISNICI ĆE MOĆI NABAVITI U DOGOVORU SA STRUČNIM RADNICIMA DOMA.
ČLANOVE OBITELJI MOLIMO DA SURAĐUJU I UKOLIKO BUDE POTREBNO, OSIGURAJU NOVČANA SREDSTVA ZA KUPOVINU LIJEKOVA ILI DRUGIH NAMIRNICA PO NARUDŽBI KORISNIKA.