Zagrebački umirovljenici se u Varaždinu okušali u izradi lepoglavske čipke
Udruga majstorica lepoglavske čipke prve generacije Varaždin bila je domaćin gostima iz Gerontološkog centra Doma za starije osobe Centar iz Zagreba.
Susret je upriličen u prostorijama 1. mjesnog odbora Centar, gdje su ih dočekale i pozdravile predsjednica Prve podružnice umirovljenika Centar Jadranka Čokljica i predsjednica Udruge mr. Ruža Levačić sa članicama – izvijestili su, a i napomenuli da im je podršku dao Robert Roth, predsjednik 1. mjesnog odbora.
Voditeljica iz Gerontološkog centra Kristina Šimunić zahvalila se članicama Udruge što su im omogućile da se upoznaju sa načinima izrade različitih ručnih radova. Prezentaciju izrade čipke gosti su shvatili vrlo ozbiljno, jer je među njima bilo i onih koje su se okušale u izradi, istaknuli su iz Udruge.
ZADNJE OBJAVE
VAŽNE OBAVIJESTI O RADU DOMA
U svrhu sprječavanja širenja pandemije COVID- 19 od 16.03.2020. do daljnjega
– KORISNICIMA NIJE DOPUŠTEN IZLAZAK IZ DOMA
– NEZAPOSLENIM OSOBAMA JE ZABRANJEN ULAZAK U DOM
– KORISNICI, DJELATNICI I SVI POSJETITELJI DUŽNI SU PRIDRŽAVATI SE HIGIJENSKIH I DRUGIH MJERA ZAŠTITE KOJE SU PROPISANE U OVOJ SITUACIJI
– ZA SVE INFORMACIJE MOLIMO DA NAS KONTAKTIRATE NA TELEFONE:
INFORMACIJE ZA POSJETITELJE
U SLUČAJU DOLASKA PRED DOM MOLIMO POZVONITE I PRIČEKAJTE DA VAM SE JAVI SLUŽBENA OSOBA (PORTIR ILI DRUGI ZADUŽENI RADNIK)
PREDAJA NEOPHODNIH POTREPŠTINA ZA KORISNIKE OBAVLJA SE NA GLAVNOM ULAZU U DOM (MOLIMO OBILJEŽITI PRIMATELJA POŠILJKE)
SLUŽBENA POŠTA PREUZIMA SE NA GLAVNOM ULAZU U DOM
ULAZAK MAJSTORA ILI DRUGIH OVLAŠTENIH OSOBA DOZVOLJEN JE UZ PRETHODNU NAJAVU I PROVJERU KOD KUĆNOG MAJSTORA
OBUSTAVLJAJU SE REKREATIVNE AKTIVNOSTI S KORISNICIMA U LOKALNOJ ZAJEDNICI
PRIJEM NOVIH KORISNIKA DO DALJNJEGA SE OBUSTAVLJA
NOVE ZAHTJEVE ZA SMJEŠTAJ U DOM MOGUĆE JE DOSTAVITI PUTEM ELEKTRONIČKE POŠTE (centar@zg.t-com.hr)
SVI DOPUŠTENI ULASCI U DOM MOGUĆI SU SAMO UZ PRIDRŽAVANJE HIGIJENSKIH I DRUGIH MJERA ZAŠTITE OD EPIDEMIJE
RAZDVOJENI A ZAJEDNO
U cilju sprječavanja širenja pandemije COVID-19, od 16.03.2020. do daljnjega smo prinuđeni ograničiti kretanje korisnika izvan doma i posjete članova obitelji i drugih njima bliskih osoba.
Svjesni da ova situacija u svima izaziva osjećaje zabrinutosti, prikraćenosti, nemoći, straha i tuge zbog nemogućnosti neposrednog kontakta s najmilijima ovim putem vam želimo izraziti zahvalnost na suradnji i podršci koju nam pružate kako bi se što uspješnije prilagodili novim životnim okolnostima…