Predavanje na temu: “Norovirus”
Pozivamo Vas na predavanje na temu “Norovirus” koje će se održati u petak 24. veljače 2017. u 10 sati u dvorani Doma Centar.
Predavač: glavna sestra Slavica Garić bacc.med. tech.
ZADNJE OBJAVE
Posjet gimnazijalaca Prve privatne gimnazije
U petak, 16. prosinca posjetili su nas učenici Prve privatne gimnazije, naši susjedi iz Hebrangove 21.
Došli su se družiti, pjevati s nama, razveseliti nas i darivati. Ne zna se u čemu su više uspjeli.
Započeli smo s edukacijama za stručnjake
U sklopu provedbe projekta „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici” kroz studeni i prosinac provedene su prve edukacije o prevenciji i prepoznavanju nasilja nad starijim osobama te prevenciji padova kod starijih osoba. Ukupno je planirano održavanje 30 edukativnih predavanja ili radionica.
Doveli smo Advent u naš park
Naš dom, Dom Centar smješten je u centru grada Zagreba koji obiluje adventskim sadržajem. Ipak, zbog teže pokretnosti korisnika, ti sadržaji im često nisu dostupni. Kako bismo tome doskočili, odlučili smo advent dovesti u naš park i organizirati božićno druženje korisnika i radnika.