Predavanje na temu: “Norovirus”
Pozivamo Vas na predavanje na temu “Norovirus” koje će se održati u petak 24. veljače 2017. u 10 sati u dvorani Doma Centar.
Predavač: glavna sestra Slavica Garić bacc.med. tech.
ZADNJE OBJAVE
Izlet u Mariju Bistricu i Vinariju Micak
Na ovomjesečnom izletu spojeno je duhovno i svjetovno – u Mariji Bistrici su korisnici Projekta gerontološki centar obišli svetište, a nakon toga krenuli u posjet obližnjoj vinariji. Uz degustaciju vina, te sjajnu hranu, zapjevalo se i zaplesalo.
Pozivamo Vas na putopisna predavanja koja se održavaju srijedom od 16:30 do 17:30 sati prema sljedećem rasporedu u mjesecu travnju 2018.:
4.4.2018. Pamela Konjevod: SJEVERNI IRAK
11.4.2018. Željka Grbac: IRAN
18.4.2018. Lara Matić: KATAR
25.4.2018. Srđan Knežević: NEPAL
Čarolija darivanja
Zahvaljujući istoimenoj humanoj zajednici i blagodati suvremenih društvenih mreža, rođendani naših korisnika postali su zaista čarolija koja se pamti.