Predavanje na temu: “Norovirus”
Pozivamo Vas na predavanje na temu “Norovirus” koje će se održati u petak 24. veljače 2017. u 10 sati u dvorani Doma Centar.
Predavač: glavna sestra Slavica Garić bacc.med. tech.
ZADNJE OBJAVE
Osvrt na edukaciju „Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“
Dana 25. siječnja 2019.g. u prostoru Doma uspješno je održana edukacija pod nazivom „Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“.
Uz pregršt različitih sadržaja koje nudimo korisnicima Doma, kako bi zadovoljili svoje važnije, životne potrebe, je i likovna radionica, koju već dvanaest godina vodi slikarica Ana Horvatiček Ivanišević. Za svoj predani, volonterski rad unazad dvije godine nagrađivana od strane Grada i Volonterskog centra Zagreb.
Cirkus Varijete u Domu Centar
Korisnici Doma i Gerontološkog centra nakon četverodnevne radionice, koja se sastojala od učenja raznih trikova, sudjelovali su u završnoj izvedbi Cirkus Varijetea gdje su svima nazočnima pokazali nove naučene vještine.