Predavanje na temu: “Norovirus”
Pozivamo Vas na predavanje na temu “Norovirus” koje će se održati u petak 24. veljače 2017. u 10 sati u dvorani Doma Centar.
Predavač: glavna sestra Slavica Garić bacc.med. tech.
ZADNJE OBJAVE
Proslavljen blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića – zaštitnika Doma
U nedjelju, 12.05.2019. proslavili smo blagdan Sv. Leopolda Bogdana Mandića, zaštitnika Doma. Misno slavlje predvodili su svećenici Zagrebačke nadbiskupije i Župe Sv. Blaža zajedno sa zborom župe pod vodstvom g. Brausa.
Najbolji u pjevanju
Na 23. među domskom natjecanju u pjevanju, u Domu za starije osobe Dubrava, između dvanaest predstavnika Domova za starije osobe, upravo naši predstavnici su osvojili prvo mjesto.
Proslava Dana sv. Leopolda, zaštitnika Doma, Dana obitelji i Dana sestrinstva
Proslava Dana sv.Leopolda, zaštitnika Doma, Dana obitelji i Dana sestrinstva, održati će se u nedjelju, 12. svibnja 2019.,u Domu Centar, Klaićeva 10, Zagreb ..