Predavanje na temu: “Norovirus”
Pozivamo Vas na predavanje na temu “Norovirus” koje će se održati u petak 24. veljače 2017. u 10 sati u dvorani Doma Centar.
Predavač: glavna sestra Slavica Garić bacc.med. tech.
ZADNJE OBJAVE
Važna obavijest
Dozvoljava se dostava higijenskih potrepština, namirnica, lijekova i drugih potrepština, korisnicima doma od strane članova obitelji i prijatelja od 12.05.2020. temeljem novih uputa o suzbijanju epidemije bolesti COVID-19.
Nabavka lijekova i medicinskih preparata
Brigu za nabavku lijekova i raznih medicinskih preparata korisnicima preuzele su naše odjelne medicinske sestre, koje u suradnji sa liječnicima i ljekarnama koordiniraju i naručuju potrebno, tako da svi budu opskrbljeni i da nikome ne nedostaje niti jedan lijek, preparat ili dodatak prehrani.
„Podoknički“ koncert
Crveni nosovi – klaunovi doktori obilježili su s nama Dan smijeha. U domski park donijeli su svoj dobro provjereni lijek – osmijeh za sve!