Radionica o pravima i uslugama za osobe starije životne dobi u Gradu Zagrebu
Pozivamo Vas na radionicu o pravima i uslugama za osobe starije životne dobi u Gradu Zagrebu koja će se održati u srijedu, 25.01.2017. u 10 sati u prostorima Doma za starije osobe Centar, Crnatkova 14.
Radionica je sastavni dio projektnih aktivnosti „Kluba za starije osobe Doma Centar“, projekta financijski podržanog od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.
ZADNJE OBJAVE
Dobra vijest!
Dana 10.07.2020. Dom za starije Centar je privukao veliku pažnju i interes medija i šire javnosti nakon objave da je nekoliko radnika Doma pozitivno na Covid 19.
Izbori 2020.
Korisnicima Doma za starije osobe Centar bilo je omogućeno glasovanje na parlamentarnim izborima. Sam Dom je bio organiziran kao posebno biračko mjesto, te su svi korisnici koji su to prethodno najavili mogli ostvariti glasačko pravo unutar ustanove.
Komunikacija s korisnicima Doma Centar putem video veze
Počevši od mjeseca srpnja, Dom Centar organizira video-pozive između korisnika Doma i njihovih obitelji.